2 sie 2011

España

¡Hola! Wstawiam obiecane zdjęcia z Hiszpanii. Wyjazd się udał, chociaż był dość krótki. Uważam, że za mało czasu spędziliśmy w Barcelonie, która jest cudownym miastem! Na pewno tam wrócę, aby bez pośpiechu spędzić tam trochę czasu. Niestety w trakcie zwiedzania w Barcelonie padł mi aparat... Na długiej ulicy La Rambla było tyle niesamowitych rzeczy, które mogłam uchwycić! Do tego jak się w pewnym momencie zeszło z  tej ulicy, można było zobaczyć halę targową z owocami, warzywami, słodyczami, rybami, wyglądało to wszystko niesamowicie. Kupiłam tam sobie trochę owoców :)  W sklepie, na straganach, w hotelu czasem mogliśmy trochę poćwiczyć język hiszpański. Z Hiszpanii przywiozłam dużo ciekawych rzeczy, ale przede wszystkim wspomnienia


Monserrat

W jednym ze sklepów znalazłam taką babeczkę-słoik(?), niestety
jej nie kupiłam ...

Sagrada Familia

Wnętrze Sagrady Familii jest niesamowite, tak samo jak szczegóły na zewnątrz budowli.Widok z Parku
Güell

Panorama Barcelony, cudowna!

Costa Brava

Figueres


Muzeum Salvadora Dali

-

Tę spinkę kupiłam w małym sklepiku. Spędziłam tam dużo czasu nie mogąc się zdecydować, którą kupić. Kupiłam chyba ok.6-8, mogę pokazać je w jakimś poście. Niektóre chcę sprzedać, bo ich nie noszę, a komuś mogą się spodobać i przydać.

PS Jutro wyjeżdżam na tydzień do Niemiec, więc notki nie będą się pojawiać.
To byłoby na tyle,
¡Adiós!

3 komentarze:

 1. świetne : )
  naprawdę bardzo mi się spodobało : )
  liczę na dodawanie do obserwowanych .

  mam nadzieję, że się spodoba ; **

  www.oldcool-ada.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. PRZEpiękne zdjęcia, zazdroszczę :)

  zapraszam do mnie :)
  http://in-spiritgolden.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie skończyłam przeglądać Twojego bloga i muszę stwierdzić,że każde zdjęcie na tym blogu jest zachwycające! wow! masz talent ;) Znając życie mieszkasz w jakimś dużym mieście , np Krakowie ;) Tam pełno jest dobrych fotografów! ;) xx,K.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)